Jdi na obsah Jdi na menu
 


Příběh Magie

16. 3. 2007

Zaslala Kristy Indigo z Delfínů

Určitě vás napadá spousta otázek, jak vznikla magie, kouzla a podobné věci. Někteří lidé na to nevěří a těm potom magie a kouzla nepomáhají. Neškodí jim, ale nedrží nad nimi ochranou ruku jako nad námi, kteří věříme, že magie existuje.Po přečtení následujícího textu by měli uvěřit úplně všichni, že magie a kouzla opravdu jsou:
Žila byla jedna malá holčička, jmenovala se Sluneční Tanečnice, jiné děti se jí často posmívaly kvůli jejímu jménu :-(
, ale holčička si jako první člověk na světě začínala utvářet v hlavě svůj vlastní pohádkový svět.Žila v něm ona, její maminka, se kterou  si skromně žily v malém domečku na předměstí, její sestra, která se jemovala Imaginary, a dvě její smyšlené kamarádky,jménem Měsíční Svit a Saturnův Prstenec.Jednoho dne, kdy holčička přišla do školy, viděla v lavici úplně novou holku, která se podobala její představě dívky Saturnův Prstenec a seděla přímo vedle ní v lavici! Sluneční Tanečnice se s ní samozřejmě skamarádila a jako prvnímu člověku jí pověděla o své smyšlené planetě Magia, a Saturnův Prstenec s údivem přiznala, že si vymyslela přesně takovou planetu! V okamžiku, kdy tohle dořekla, přemístily se obě dívky na planetu Magia, kde se setkaly s holčičkou Měsíční Svit, rodiči Sluneční Tanečnice a rodiči obou dívenek, na planetě Magia to  vůbec nevypadalo blaze: všude byla vidět jen šedá barva. A jinak nikde nic.... holky potřebovaly dát rychle planetu do pořádku, takže si sedly a dotýkaly se koleny a všechny si usilovně přály, aby jejich planeta vypadala Magicky! po 10 minutách snažení se to dívkám podařilo!
Příběh o Sluneční Tanečnici, Měsíčním Svitu a Saturnovém Prstenci pokračov
al ještě dál, ale my jsme se dostali k té nejdůležitější věci: Magie vlastně znamená nepředstavitelné soustředění na jednu věc, neuvěřitelně silná vůle a hlavně vlastní fantazie, to znamená že kouzelník by měl ovládat nejen kletby, zaklínadla a kouzelné recepty, ale hlavně by měl mít fantazii.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

super!!!!!!

(HAY LIN, 30. 5. 2007 16:12)

Máš to bezva!!!!Mě se to moc líbí a ty jména sou zralé!!!!:-)

bezva!!

(WILL , 30. 5. 2007 14:55)

To je supr!!! A máš pravdu (o té magii)

Super!

(Rocky Létalová, 16. 3. 2007 17:42)

Je to krásná povídka a máš super fantazii, toho já si velice cením!

Povídka :)

(Kristy Indigo, 16. 3. 2007 17:11)

TO JSEM PSALA JÁ, LIDI :) !